KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15934038

nr 1593 4038

Alain Berck-Vitz

(f. 1943), Frankrike

Alain Berck-Vitz (f. 1943). Signerad, blandteknik, 56x33 cm, yttermått inklusive ram: 69x45 cm

Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 januari 2024
kl 19:23:34

24/1 17:16:55 1      100 kr
29/1 19:18:34 2      Vinnande bud

Alain Berck-Vitz

Läs mer om Alain Berck-Vitz